| anonim_4396 a întrebat:

De ce poarta vedele dresuri de plasa? Pe scena sau mai stiu eu unde. (gen Delia, am vazut ca poarta des) abia se vad dresurile. ce rost mai are?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca sunt la moda si tin in final de preferinta personala.
Am vazut dresuri de plasa purtate si de alte femei, nu doar de vedete, tin doar de preferinta personala, chiar daca nu se vad integral!
Exact cum este si cu chilotii tanga, nu-i vede nimeni, pana nu se dezbraca!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Daca abia se vad, de ce mai poarta atunci? Adica nu vad logica.
Inseamna ca pot sa port si eu nu? (Ca baiat) Ca tot nu se vede dresul de plasa.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca Delia e vedeta ce mai e Rita Haywort sau Maria Tanase? Nu cumva le jignim? Le poarta pen'ca e vintage, pen'ca e un farmec sa se vada putin, sau o trage curentul la cwr.