| Serendipity17 a întrebat:

Cum pot sa vad raspunsurile de la o intrebare refuzata? straight face

3 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Bunahappy
Daca a fost refuzata, nu ai cum sa vezi raspunsri, pentru ca nu ti. a dat nimeni, deoarece nu a fost publicata odata ce a fost refuzata.
Pa Pa!

| DanyDav a răspuns (pentru madycumada):

Gresesti, o intrebare poate fi refuzata automat dupa ce doi idioti ti-o evalueaza prost, chiar daca intrebarea a fost in topic si a avut multe raspunssuri.
Multi raporteaza intrebarile de succes si din inidie. Deci TPU cam are regulament prost gandit

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Nu cred ca poti