| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot seta pe facebook ca toate postarile mele si din trecut si din prezent sa le poata vedea doar prietenii? toate imi sunt setate ca si publice. dar vreau sa le pun doar pentru prieteni... pot face cumva sa le setez pe toate de o data? sau trebuie sa le fac manual?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pentru postările vechi, doar individual. Știu, e multă muncă, mai ales dacă ai multe imagini...
Excepție fac, imaginile din "Album", unde poți opta, dintr-odată, cine le poate privi (public, prieteni, personalizat etc).
Referitor la postările viitoare... Poate că-i mai bine, dacă toate imaginile le-ai strânge într-un album, pentru a seta mai ușor, când e cazul, opțiunea dorită, privind confidențialitatea albumului.

| raluk27 a răspuns:

Intri la Setari > Confidentialitate> Cine poate sa imi vada lucrurile> Editeaza (in dreapta) > selectezi "prieteni" (sau cum doresti tu)