| Radandam a întrebat:

Cum poți ajunge un influencer bun sa fii cautat? Câți urmăritori trebuie sa ai?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Pe Instagram? Sa faci orice vrei tu, tot se aduna publicul pe nimic, de multe ori.

| siriusblack98 a răspuns:

1. Un influencer de succes trebuie sa le spuna si sa le ofere oamenilor ceea ce isi doresc sa auda/vada. Nu neaparat ceea ce au nevoie.
2. Nu exista un numar batut in cuie de oameni care trebuie sa te urmareasca pentru a fi considerat influencer in mod oficial. Pot fi cateva zeci/sute de mii sau cateva milioane de persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa arati bine ca sa atragi atentia cuiva.