| AvalohAlyn a întrebat:

Cum poți fi fericit in viața asta?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Daca reusesti sa iti menti sanatatea poti sa fi fericit in orce situatie.
Daca esti sanatos poti sa muncesti sa iti cumperi tot ce vrei, poti sa iti ajuti familia, sa iti faci o relatie, sa te distrezi etc.
Deci secretul este sa fi sanatos si le poti face si avea pe toate.

| Andreeush a răspuns:

Depinde ce te face fericit, ce așteptări ai de la viață.

| Emma30555 a răspuns:

Cred ca cu cât ești mai sofisticat e mai greu sa fii pe deplin fericit dar poți sa ajungi sa fii mulțumit de tine și de viata ta dacă găsești acea impacare interioara și dacă reușești sa te adaptezi la schimbări și ești mereu în căutare de lucruri noi, de experiente noi, sa faci ceea ce îți place te face fericit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zambeste,maine o sa fie mai rau happy
Sa te pregatesti pentru tot ce e mai rau, asa orice schimbare inseamna +fericire