| Joker3134 a întrebat:

Cum poti sa scapi de frica de inaltime? Fără psiholog, niste exercitii anume.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca ai cum. Eventual expunandu-te treptat acestei situatii, in situatii in care sa fii in perfecta siguranta ca sa vezi ca nu-i asa horror cum pare. Azi etaju 1, maine 2, poimaine 3 si tot asa.

| Sn4k3 a răspuns:

Te duci la inaltime.

| Lioana a răspuns:

Mutandu-te intr-un bloc turn la ultimul etaj si privind cat mai des pe geam.

| GicaGigekGica a răspuns:

Poti sa te urci in fiecare zi la o anumita inaltime, prima data la 2 metri, dupa la 5 si tot asa happy

| mngzx a răspuns:

Nu te uiti in jos cand esti la inaltime happy