| anonim_4396 a întrebat:

Cum reactionati atunci cand observati ca in grupul vostru se barfeste? Se intampla deseori ca o anumita persoana sa o barfeasca de fata cu mine pe o alta, iar pe fata sa fie numai "lapte si miere". Asta ma face sa cred ca atunci cand nu sunt de fata, eu sunt cea barfita...si prefer sa ma departez. Voi ce a-ti face? Sper ca de data asta sa mi se posteze intrebarea!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu nu prea sunt adepta turmelor de prieteni.Prefer sa ies cu un prieten, maxim doi.Ma simt mai bine asa.Nu m-ar surprinde daca as afla ca sunt barfita pe la spate dar nici nu m-ar intresa in mod deosebit

| clauss a răspuns:

Nus de acord cu persoanele care barfesc si la mine la munca se barfeste si incerc sa nu intru in cercul lor si stau cat mai departe, doar ascult dar nu vb nimic