| Boxter a întrebat:

Așa o întrebare. Un băiat mă cunoaște de o luna. Nu ne întâlnim și nimic serios nu avem însă ne sărutăm des și el mi-a zis direct ca vrea sex cu mine. Eu i-am explicat ca îmi este frica ca după aia sa nu fiu bârfită pe la spate și de aia i-am refuzat. El a zis ca îi place de mine și ca nu e din băieții care sa bârfească însă eu nu cred. M-a întrebat de câteva ori si ce este între noi. Mi-a zis ca suntem studenți și ca acum nu avem nevoie de relații serioase dar numai de prietenii și de sex bun și rece. Ca la anii noștri trebuie sa ne formam cariera dar nu sa pierdem timp pentru relații. Eu nu am avut sex de 9 luni și sigur ca as vrea dar nu așa simplu. Ma interesează mai mult părerea băieților. Dacă fata sa fie de acord așa repede cum reacționați și care pot fi urmările?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt fata si tot ca pe o tarfulita mascată te vad. Adica tu ai vrea sa te comporti ca o tarfa, sa te culci cu oricine, dar te mai gândesti cate un : ma da parca ce ZICE lumea, pai esti ori nu mai esti? Ca nu se prea potrivesc una cu alta, si degeaba faci pe sfanta refuzandu l pe ala din momrnt ce te saruti asa random cu el, tot ca usuratica te vede.

| Violleta2022 a răspuns:

Este clar ca baiatul nu te iubeste si nu vrea o relatie sentimentala cu tine, ci una clara de sex si apoi sa-ti spuna "multumesc, dar... la revedere".
Sfatul meu: da-i papucii!
Unul care iti spune ca vrea sex, nu-i decat un profitor, care nu vrea decat beneficii. Pentru atata lucru ar putea platii o prostituata, dar probabil este zgarcit si atunci incearca sa convinga alte fete sa-i dea pe gratis.
Tu ce vrei: sex cu un oarecare sau dragoste adevarata?
daca fata accepta atat de repede, ori este disperata

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu va intalniti, atunci cum va sarutati?

| Andreeush a răspuns:

Nici tu nu știi exact ce vrei.
Ai scris că nu vă întâlniți și nu e nimic serios și totuși el vrea ca voi doi să ce?
Nu îl interesează decât să facă sex cu tine, nu te iubește.
Tu de ce nu ai un pic de demnitate?

| SG1995 a răspuns:

Trebuie să știi o chestii, noi masculi nu prea stăm cu bârfa în gură, în cel mai rău caz, îți va lăuda prestația unui amic, dar mă îndoiesc că vei ajunge târfe orașului, pentru că nu vrei relații doar futai. La vârsta ta e normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pareri sa ceri de pe aici deoarece majoritatea nu au toate tiglele pe casa. Din varii motive.

Da e chiar dragut din partea ta sa ceri parerea baietilor in mare. Dar sigur tatal tau poate fi un exemplu mai bun decât site-ul acesta.

Tipul vrea prietenii cu beneficii de la tine. Nu are ce urmare sa fie, sex si sa va simtiti bine, pentru o perioada nedererminata. O luna nu e nici mult nici putin, Oricum conteaza de caracterul tipului daca pastreaza secretul. Dar pare de treaba omu nu ai de ce sa-ti faci probleme.

| Uvox a răspuns:

Faci cum crezi tu ca e ok pentru tine dar sa nu uiti ca regretele tot ale tale vor fi. Daca.

| SandraEve a răspuns:

Cand am inceput sa citesc iti dau cuvantul meu ca aveam impresia ca ai 13 ani. Mi-ai dat soc la faza cu facultatea. Ai ajuns la anii astia si tot atat de imatura? Pe bune acum. Omul vrea doar sex si ata. Ti-a zis-o in fata. Ce pareri sa mai vrei. Daca doresti sex si pa, ok. Go!
Dar normal ca e extrem de urat, cea mai joasa speta, josnic si rusinos. Dar hei, in ziua de azi se pare ca e normal sa ne culcam unii cu altii fara ca macar sa avem vreo relatie? Care mai e diferenta atunci intre noi si niste caini, cai sau ce animal vrei tu?

| SG1995 a răspuns (pentru SandraEve):

O relație nu se reduce doar la futai, deci logic că nu iți trebuie o relație să te fți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SandraEve):

Deci alea care isi fac relatii doar pentru a nu fi vazute ca niste curve sunt, curve de cea mai mare spetalaughing

Depinde dorinta,

| SandraEve a răspuns (pentru SG1995):

Ok, fiti animale si culcativa care cum, cand si in ce mod puteti.

| SG1995 a răspuns (pentru SandraEve):

Păi când am verificat ultima dată asta și eram, sau s-a schimbat regnul biologic și nu știu eu cumva?

| SandraEve a răspuns:

Intre noi si animale este o diferenta majora si anume contiinta, ratiunea, capacitatea de a distinge intre bine sau rau, frumos sau urat etc daca ma intelegi. Daca ne f*tem cand si cum ne vine, care mai e diferenta? Nu gandim, nu trecsm prin filtrul ratiunii nimic. Animale 101%

| DanyDav a răspuns:

Frica iti este idreptatita, mai ieri citem aci despre unsubiect asemanator scris de un baiat, si nu de putine ori am intalnit si eu baieti josnici, prosti sau nu stiu cum sa -i numesc, needucati imaturi poate.
Prima fata cu care am facut sex, in adevaratul sens, pentru a se asigura ca nu o sa o barfesc, ca nu sunt genul, la primele incercari, m-a pus doar sa-i fac oral, chiar ea m-a invatat cum e mai bine, cu toate ca eram reticent atuci la asta, am acceptat, ba chiar m-a si filmat cu telefonul, probabil sa ma aiba la mana daca incerc sa vorbesc aiurea. Abia dupa s-a dezlantuit si am vazut o fata care efectiv ma ducea in paradis prin metodele ei.