| waXonwaXoff a întrebat:

Cum va comportati cand uni colegi sunt nerespectuosi fata de profesori? de ce reactionati asa?

3 răspunsuri:
| Notyabusinessm8 a răspuns:

Eu tac. Pe unii oameni nu`i poti schimba. Daca asa sunt ei, asa sa ramana!

| Alexandru1826 a răspuns:

Probabili colegi tai sunt prosti educati si vreau sa se dea mai in fata clasi pentru a impresiona fetele asa am fost si eu pana am descoperit ca doar ma fac de ras spune-le ca se fac singuri de ras si clasa si vor inceta. vreau funda

| waXonwaXoff explică (pentru Alexandru1826):

Cam putin ai zis pentru funda,te-am rugat sa-mi zici cum te comporti fata de ei si de ce, dar daca nimeni nu a mai raspuns o sa iti dau funda!
Si puteai sa nu spui asa de direct "vreau funda", un simplu "imi dai funda" mergea