| anonim_4396 a întrebat:

Cum reusesc unele persoane sa slabeasca cate 20-30 de kg in 2-3 luni?

Cei care ati reusit asta, ce anume ati mancat/facut?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Renunti la zahar si fainoase, prajeli si incepi sa mananci mai mult verde si la cuptor, mese regulate si ultima masa la ora 5, multe lichide si sport mai ales miscare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foamea. Mănâncă 2 mese pe zi, dintre care una e un Smoothie din kiwi și mar. A doua legume la cuptor. Sa vezi ce slăbești. Dar este nesănătos

| Xinnicut a răspuns:

Am mai raspuns la chestia asta la mine in raspunsuri uitate daca vrei.