| zuzu_2079 a întrebat:

Cum sa aflu adresa de mail si parola la un cont care a fost spart? Acel cineva care mi-a spart contul a actualizat ceva neadevarat despre mine, dar acum nu mai actualizeaza nimic.Nici adresa de mail si parola nu vor sa mi-o spuna.Am citi pe internet cate ceva, dar puteam face ceva daca stiam adresa de mail si parola, dar asa nu prea mai ce sa fac. Daca stiti vreo scapare, va rog sa mi-o spuneti.Va implor. Multumesc din suflet.

4 răspunsuri:
| unblogger a răspuns:

Iti poti recupera parola daca iti mai amintesti raspunsul la intrebarea secreta pe care ti-ai setat-o cand ai creat contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
De ce nu faci o plângere la poliţie?
Meseria asta de spart parole se numeşte haker.
Tu poţi fii una/unul din multele sale victime!
Ai grijă ce postări faci, date de identitate; în astfel de situaţii te poţi trezi chiar cu furt de identitate şi te pomeneşti cu somaţii de plată de la diferite firme, bănci, etc.
Baftă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare daca ma ajuta cineva mi-am uitat parola si adresa de mail la un cont cum pot sa o aflu? stie cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ajuta cineva cu o intrebare cum aflu adresa de mail si parola ca le-am uitat?