| losseru a întrebat:

Salut,TPU!
De mult mi-am facut cont pentru gladiatus.si nu mi-am activat conut, acum mi l-a blocat si nu imi mai stiu parola de la mess si nici nu mai pot so aflu.
ce pot sa fac pentru a-mi debloca contul de gladiatus, sau sa aflu parola de la mess
P.S-nu mai stiu intrebarile care mi le-a pus cand mi-am facut adresa de e-mail

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu mai poti face nimic! Acel cont este pierdut! Fa-ti altul!
Bafta!

| losseru explică:

Mai astept raspunsuri, dati-mi un site unde pot sa reportez aceasta problema