| numaiuna a întrebat:

Cum să am motivaţie şi voinţă din nou? Ce trebuie să fac?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Stai de vorba cu tine insuti si vezi ce doresti sa faci pe aceata lume.

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sa-ti impui. sa gasesti in orice partea buna a lucrurilor. de exemplu, azi sunt schimbul 2 la servici, dar ma gandesc ca maine merg la padure cu prietenii mei. azi mi se inchid ochii ca am dormit putin, mi-e si rau si nu am chef nici sa respir. dar stiu ca va trece repede ca maine ma asteapta ceva bun. un exemplu incredibil de banal. cum fac eu, asa poti face si tu. da rezultate.

| Immortal69 a răspuns:

Pai poti sa intri in noi cercuri de prieteni care sa te schimbe in bine sau sa practici un spoer orice te poate ambitiona, succes!