| Antoniaflavia a întrebat:

Cum sa imi dau seama cand un baiat minte?

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu poti sa stii, doar sa banuiesti dar s-ar putea sa te inseli.

| RAY a răspuns:

Intrebal de mai multe ori acelasi lucru daca raspunsul difera e minciuna, sau poti vedea cand spunem adevarul suntem relaxati, nu transpiram, nu ne atingem cu mainile, si putem dovedi nu e frica e cand mintim ne enervam cand ne intreaba cineva de dovezi

| OnuOnulică a răspuns:

Iti dai seama dupa gesturi...trebuie sa aiba el ceva sa il dea de gol. Daca il cunosti putin o sa iti dai seama numai din gesturi si vorbe.

Fiecare om are micile sale scapari in care iti dai seama daca minte sau spune adevarul.

| neutrino a răspuns:

Iti spune ca esti cea mai frumoasa si inteligenta fata si ca te iubeste!

| Jipa95 a răspuns:

Se balbaie! laughing

| fadnox a răspuns:

Iti cere tema chiar daca o are