| Claudia_3811 a întrebat:

Cum sa salvez o poza de-a mea d epe hi5? Nu o mai am in calculator, numai pe hi5? si copy-paste nu merge...

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Daca ai Mozilla intri in Tools->page infhiro media si acolo sunt niste link-uri, cauti poza... dai save as.si gata!

6 răspunsuri:
| kiss1 a răspuns:

Buna'
Pai, copy-paste nu e singura modalitate de a copia o fotografie, daca calculatorul tau e in engleza...atunci faci clik dreapta so o sa-ti apara ceva de genu',, save to my computer,,., daca iti apare asta atunci apesi acolo si respectiv poza se va salva in p. s.-ul tau, este simplu.
Bafta si sper sa mearga.

| Cuuukii a răspuns:

Pai fa o poza la desktop cu Neoshooter apoi o editezi in www.picnik.com(free program online, nu necesita cont) i dai ''crop'' si o maresti dupaaceea. o salvezi si gata o ai in pc::*!

| Lexy ♥ a răspuns:

Te duci la poza respectiva si copiezi linkul pozei parca sub poza e, nu mai stiu sigur dupa care linkul ala il adaugi pe pagina ta de profil la comment si cand iti apare poza poti sa ii dai copy si paste in calculatorul tauwinking

| mhg a răspuns:

Crop in photoscape.

| candycarrie a răspuns:

Ai la tastatura un buton pe care scrie PRINT SCREEN sau PRT SCR. Cauta'l pe ala. dupa aceea intri pe hi5, apesi butonul, intri in Paint si apesi Ctrl+Vbatting eyelashes si salvezi fisierulhappy.

| Mihai03 a răspuns:

Cel mai usor e sa intri in paint ( Start->all programs-> accesories -> paint). intri pe hi5 unde e poza, apesi de pe tastatura butonul printscreen(PrtSc) mergi pe paint apesi odata pe locul alb si dai ctrl+v! Gata ai poza. acum trebuie doar sa o salvezi cu. jpg la sfarsit.