| BUBULINA a întrebat:

Cum pot sa salvez un cd cu track-uri?
Nu merge cu copy/paste.

10 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Un cd audio (track-uri ): poti asculta melodiile in media player, ori poti transforma track-urile in mp3.Bafta.

| Butsilee a răspuns:

Poti sa le asculti numai daca ai cd in unitate altfel nu merge thinking din cate stiu eu

| dragalasica a răspuns:

Pai dai pe,, copy,, si se copiaza! yupppi!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu foloseam nerobatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiezi track-urile intr-un folder, apoi le convertesti cu programul FreeRip.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai revolvat? iti trebuie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se copiaza cu media player sau daca nu e un program pe net de la faci din track in mp3

| necunoscutul a răspuns:

Nero sectiunea nero convertor

| jimmymenn a răspuns:

Instaleaza media player 10, da-i ripp si il salvezi in "my complete download"