| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de cosuri? Am 13 ani si am multe cosuri mai pe toata fata....sunt fata si vreau sa imi spuneti un tratament pentru a scapa de ele cat mai repede posibil fara sa cumpar creme, reviste etcdau funda va rog daca se poate scapa de cosuri in maxim saptamana...ar fi bine.big grin

5 răspunsuri:
| Epigonul a răspuns:

Dar cum ai vrea sa scapi de aceasta problema, din moment ce nu vrei sa utilizezi nimic? Toata lumea doreste sa scape de probleme astfel de usor.As putea sa-ti spun 100 de variante in a scapa de aceasta problema, dar le gasesti si pe internet. Sfatul vesnic care il vei primi in final la o astfel de intrebare este sa mergi la un dermatolog.Altfel vei incerca o gramada de solutii si niciuna fara rezultat.Succes!

| duuh a răspuns:

Nu vrei sa cumperi nimic? Ok. Atunci apuca-te si fura argila/ceai de musetel/ulei de masline extravirgin/miere. Dar intr-o saptamana nu scapi de ele, e nevoie de mai mult timp.
A, si daca ai obiceiul sa stai tot timpul cu mana pe fata, renunta la el.

| oAaaNaa a răspuns:

Pai amesteca miere cu scortisoara..chiar daca ti se pare scarbos colega mea avea o gramada de cosuri si dupa ce a folosit solutia asta, iau disparut in doar 2 saptamani 90% din cosuriwinkingfunda?

| Iwishtoknow a răspuns:

Si eu am la fel. Am incercat Zynerit, din Avon tot felul de produse, dar nimic; poate e doar pubertatea, daca nu e ceva ereditar. Incearca si cu sapunuri dermatologice care mie mi le-au mai redus...

| Lola2013 a răspuns:

Cauta la plafar tratamente naturiste