| Lullu21 a întrebat:

Deci spuneti-mi cum sa scap de cosuri. Fara creme sau geluri ca sa nu fug prin magazine si farmacii. Ceva ce pot face acasa vreo masca ceva. Si sa treaca repede timp maxim de o luna, doua sau poate trei. Funda

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la dermatolog.Si eu tot incercam fel de fel de produse fara niciun rezultat.Am fost la derma si mi-a dat ceva, au inceput sa se vada rezultate de la 2 sapt.de la prima aplicare.
Succes.happy

| Answerkid a răspuns:

Si eu aveam aceiasi problema.Stiu ca suna ciudat dar incearca sa bei in fiecare zi cam 0, 5l sau 1l de ceai de 3 frati patati.Te v-a ajuta fff mult sau incearca pe baza cremelor care eu una nu ti le recomand