| pandaX3 a întrebat:

Cum scap de Facemoods Search? Imi apare ca homepage si pe Chrome, Opera, InternetExplorer & Mozilla crying Vreau sa il sterg definitiv din computer ca ma dispera straight face

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe mozilla, chrome, opera IE ->tools->options-> scrii adresa asta la pornire http://www.google.ro/ ->si da clik pe OK (nu uita sa dai clik pe OK) Da un restart la browser si... enjoy!

Daca ai si toolbar in browsere cu Facemoods dezinstaleaza-l cu clik dreapta pe el si uninstall