| OfficialFallingStar a întrebat:

Cum imi pun pagina Google ca HomePage? Momentan am Facemoods Search pentru ca mi-am downloadat Facemoods. Am sters programul din calculator, dar HomePage`ul tot acela e. :[. Ma puteti ajuta sa pun din nou Google ca HomePage?

[Funda`. love struck ]

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce browser folosesti, este putin diferit la fiecare. De regula intri in Tools(Unelte)/Internet Options, Options(Optiuni)/ General(Elemente de baza) si de aici difera:
-La Internet Explorer - la Home Page scrii http://www.google.ro, dai Apply si OK.
-La Mozilla Firefox - la When Firefox start (Cand Firefox porneste) selectezi Show my start page(Arata pagina mea de start) si la Home Page(Pagina de start) scrii tot ca la IE si dai OK.
-La Google Chrome - in La pornire bifezi Deschideti pagina de pornire si la Pagina de pornire bifezi Utilizati pgina fila noua ori Deschideti aceasta pagina (dupa cum iti convine si vrei sa-ti apara, le poti incerca pe amandoua pe rand).
Succes si numai bine!

| iuliancico a răspuns:

Depinde ce browser folosesti. Daca ai mozilla, click pe unelte-optiuni si la general treci pagina de start ce o doresti