| FoundYouLover a întrebat:

Cum se castiga monedele TPU? Ca sunt de atata timp pe aici si eu n-am nici una.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Cum obţin monede?
Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor
O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori"

Adica daca dai un raspuns pe care il vede cineva din echipa TPU si i-a placut raspunsul tau primesti o moneda.

Sansele sa primesti monezi sunt destul de mici happy

| FoundYouLover explică (pentru Intruder19):

Multumesc!

| Speed99 a răspuns (pentru Intruder19):

Monezile sunt o prostie. Se uita din an in pasti la un raspuns cu coada ochiului, si iti da o moneda ca sa te tina activ.

Deci sansele de a primi monezi nu-s "destul de mici", ci aproape inexistente.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ajuti omul ca vrei nu pentru monede

| LoveSleep a răspuns:

Eh, nu-mi dau mie și o să-ți dea ție...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest site TPU poate fi folosit pentru un scop personal: meditarea asupra sensului propriei vieti. Daca primesti "o moneda sau funda" NU vad la ce ti-ar folosi. Sticlele de bere promit anumite castiguri fictive ca marketing comercial. La fel si "funda" pentru trafic pe site-ul TPU.