| CipryCuSueg a întrebat:

Cum se face ca atunci cand scriu pe google "fete dragute" sau "fete frumose" imi da rezultat numai sani sau pitipoance dezbracate, eu nu m-as plange happy dar cateodata simt nevoia ca google sa nu fie chiar asa "prostut"

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Scrie fete urate si vezi ce-ti apare.

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Rafineaza-ti cautarea---google-ul nu va mai fi asa de "prostut"!
Probabil ca stii zicala : "ce dai, aia primesti"!

| ElenaSA a răspuns:

Tasteaza si tu fete intelepte, destepte. Poate ai mai mult noroc.

| Foxyyyy a răspuns:

Nu mai cauta pe google, cauta pe un site, ca-s destule optiuni.