| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face ca de la cearta aia cu Codrin Zmenta nu mai lasa oameni sa comenteze la videourile lui de pe youtube si nu mai arata nici numarul de like-uri si dislike-uri?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Zmenta e ratat și îl oftică că are o grămadă de comentarii negative.

| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!
Nu ştiu nici eu, dar oricum, nu îmi mai place Zmenta de foarte mult timp. Şi e un pic ironic, pentru că tot el vorbeşte despre exprimare liberă, şi tot el blochează să nu primească comentarii, like-uri sau dislike-uri.
Pentru mine mereu Codrin va fi cel mai bun. happy