| GeorgeAntemir a întrebat:

Cum se face că marea majoritate a româncelor tind să prefere bărbaţi de alte naţionalitaţi în detrimentul românilor? Sunt în general mai atrase fizic de ei sau care ar putea fi motivul pentru care majoritatea româncelor sunt cu bărbaţi de alte etnii în timp ce doar o minoritate mai sunt interesanti de români?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti culmea cu intrebarea asta ele vor bani si nu gasesc la multi romani asa ceva de aia mai cauta straini

| mgtow a răspuns:

Hai iesi de aici ca pierzi trenul laughing

| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca putem demonstra matematic acea majoritate de care vorbesti.
Pot gasi ca explicatie in ce priveste cazurile care exista o anumita dorinta de a vedea un mod de a gandi si trai diferit de ce vezi pe aici.
Probabil nu se regaseste doar in cultura poporului roman si vrea sa imprumute si din experienta altor popoare. Cum poti face asta mai bine decat traind impreuna cu cineva care are,, in sange'' acele lucruri?
Poate fi si vorba despre o anumita dorinta de crestere a stimei de sine prin faptul ca are ceva ce reala majoritate nu are (cei mai multi au parteneri autohtoni de nationalitate romana).
Nu cred ca banii sunt motivul. Bani gasesti si aici, daca e vorba despre asta.
Daca pui 10 oameni unul langa altul plini de bani nu cred ca o femeie va alege legata la ochi la intamplare sa se amuze. Se va gandi foarte bine ce are fiecare de oferit in afara banilor. Si aici vorbim totusi de calitati pe care le dorim cu totii la un eventual partener de cuplu.
Banii pot fi un motiv doar ca un efect, nu o cauza in sine. De exemplu strainul o observa pe ea, o place si o vede deosebita. Are bani. Ea stie ca e putin probabil ca un roman cu bani sa o vada cu ochi atat de,, impresionabili''. Si alege o relatie cu el.

| T0T a răspuns:

Iar pui mă întrebarea asta. Ai pus-o de 20 de ori până acum și tot o pui începe să fie ceva de lungă durată. Ai o problemă? Te-a înșelat nevasta cu un țigan sau ți-a făcut mama ta niște frățiori mulatrii? Eu chiar nu înțeleg. Nici un om traumatizat de soartă nu ar insista atât. Și culmea sunt printre puținii care își amintesc de această întrebare obsesivă a ta, pentru că ești de mult cu prostia asta.

| LoveSleep a răspuns:

Ești bolnav mintal.
Ai nevoie gravă de un psiholog.
Ești obsedat de asta?

| Drolja a răspuns:

Daaa, japonezii în special, chinezii. Nu? Restul proastelor şi ghinionistelor rămân cu români cu penis mai mare de nouă cm.