| x_7728 a întrebat:

Cum stati cu stresul? cat de stresati sunteti? care sunt motivele? big grinlaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 ani, foarte bine. Rar de tot sunt stresata deoarece sunt o fire mai indiferenta si-mi vad de treaba, ridicand fruntea sus. Dar mai sunt momente, si cand sunt as putea zice ca-mi ajung pentru tot anul` laughing>

2 răspunsuri:
| tim a răspuns:

Stresat? naaaa, de ce as fi? totul merge prost, deci ai motiv sa razi de orice, de ce sa fii stresat? pe bune, de ce sa pierzi timpul stresandu-te? ani? pai peste 20

| x_7728 explică:

A, si cati ani aveti?big grin