| monicaaa17 a întrebat:

Cum v-ati ales nickname-ul ul? Ce reprezintă?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tras din radacina americana, reprezinta independenta absoluta, in viata ma descurc singur in orice situatie, nu apelez la o femeie sa ma lege de ea definitiv si nu ma milogesc la ele pentru a avea succes. Metodele de seductie pe care le am imi da roade cand doresc cu cine doresc la ce ora doresc, mgtow e libertatea pe care orice barbat o poate avea in viata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sadrian46.s- prima literă din numele de familie. adrian - numele de botez. 46- anul nașterii. Folosesc acelaș pe Internet ca user name pe situri, pentru logare.

| SilentRain a răspuns:

Silent- Vine de la faptul ca sunt o persoana mai tăcuta de fel
Rain-De la faptul ca iubesc ploaia

| OldSoul a răspuns:

De obicei nickname-urile pe care le-am avut aici reprezentau cate ceva din personalitatea mea.
Astfel incat, unii utilizatori sa aiba o idee despre persoana cu care vorbeste, si cum este aceasta.
Si acesta e la fel.
Intr-un fel, l-am ales pentru oarecum reprezinta (mai mult sau mai putin) conceptul pe care-l promovez pe acest site, si mai mult de atat, este si ceva mai "cunoscut", altfel spus, unele persoane isi pot da seama la ce fac eu referire in unele raspunsuri pe seama nickname-ului meu.

| gemeni6226 a răspuns:

Am o carte cu titlul Laura si labirintul luminii, de acolo Laura, iar 1962 este anul nasterii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat poza cat si numele reprezinta caracterul meu preferat din jocul Mortal Kombat.

| Dandinelle a răspuns:

O extrapolare a poreclei din copilarie.