| Contrast a întrebat:

Ce ascunde nickname-ul tau? De ce l-ai ales?
Cine esti si... cine-ai vrea sa pari?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

E un diminutiv aiurit. Mi se pare si aiurea sa ma strige lumea asa.Cand auzi onutzu te gandesti la o persoana scunda, gingasa. Ei bine, eu sunt total opusulwhistling
Releva cine sunt, nu atat numele cat intrebarile si raspunsurile. Daca cineva m-ar intreba aceleasi lucruri ca cele de aici la fel as raspunde.Imi place sa cred ca dau sfaturi bunesmug

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă reprezintă în totalitate!
Pa, pa.

| Rukhsandra a răspuns:

Pai pe mine ma cheama Ruxandra si daca imi puneam nickname-ul Ruxandra era prea banal asa ca am pus Rukhsandra big grin

| Psihiatra a răspuns:

Ascunde numele meu de familie laughingglumesc... l`am ales pentru ca mi se pare dragut si pentru ca e numele meu in oglinda happySunt Bianca si as vrea sa nu par altfel decat suntwinking

| Anduciu a răspuns:

L-am ales pentru ca suna adorabil.Sunt Anduciu si vreau sa arat ceea ce sunt, atat in lumea virtuala, cat si in cea reala.

| BubuLina999 a răspuns:

Eu sunt mereu happy ...de aceea si nickname-ul meu.mai vine si de la o melodie si de la faptul ca lumea nu se plictiseste langa mine

| Anna_6465 a răspuns:

Baiatul de care imi placelaughing

| pipik a răspuns:

Nicknameul nu ascunde nimic, pentru ca e numele meu big grin Dar la alte jocuri am nickul ro_driver, si dupa cum iti poti da seama ascunde semnificatia de soferul roman :d si l-am ales asta pentru ca is pasionat de masini si de condus desi inca nu conduc ca nu am carnet. Sunt un tip simplu si as vrea sa par unul dur big grin

| Maaadaaaaa a răspuns:

Ce intrebare!happy ce ar putea sa ascunda
o fata draguta, niste maini, niste picioare happy Sunt Madalina laughingsi as vrea sa par Madonna happy