| Claudiu1905 a întrebat:

Cum va ajuta cand urmariti o comedie rasetele din public la fiecare poanta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma ajuta.Fiind o blonda veritabila, ma prind mai greu, iar daca aud oamenii razand in jurul meu imi zic:"bine, bine, pana prind eu ideea, intra astia.n actul urmator! Mai bine rad o data cu ei, decat sa se prinda astia ca.s tuta!"

| Claudiu1905 explică (pentru anonim_4396):

Daca faci o gluma subtila o faci tocmai pentru a-i pune in incurcatura pe ceilati, dar ce rost are sa faci glume subtile daca bagi rasete pe fundal, mai bine faci glume clare, sau schimbi tonul si mimica astfel incat sa se inteleaga ca spui o gluma. In principiu n-am nimic impotriva, dar dupa 2 de ore de ha-ha-ha incepe sa te doara capul

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu ne ajută pe noi ci pe cei în cauză. Acele râsete le poți înlocui cu:

https://www.youtube.com/watch?v=IFOEQjInR8A

| mnbvf a răspuns:

Nu ne ajută.