| DaveMustaine a întrebat:

Cum va alegeti voi prietenii pe TPU?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
După modul de răspuns, din punctul meu de vedere.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| RockNbeer a răspuns:

Daca te referi la chestia aia cu "adauga ca prieten", nu am trimis niciodata de cand sunt pe site-ul asta chestie d-aia.
Dau accept oricarui imi trimite.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu adaug așa la mișto, în funcție de seriozitate, răspunsuri, etc.
Numai BIne.

| Hevnoraak a răspuns:

Eu nu-mi aleg prieteni, ei mă aleg pe mine.

| AleexNC a răspuns:

Dupa instinct?! laughing Si incerc sa-i cunosc sa-mi dau seama ce fel de persoane sunt si daca pot avea incredere in ei.

| Ƨirenia a răspuns:

Nu aleg niciodata. Iar daca imi da cineva cerere, nu accept. Dar daca ar fi totusi sa adaug, ma iau dupa raspunsuri, ca sa stiu la cine sa apelez cand am nevoie de ceva.

| nowar a răspuns:

Ma uit la ce intrebari raspund, modul in care raspund si ce intrebari pun happy

| AlexAvram94 a răspuns:

Dupa cum au mai spus si ceilalti useri cel mai bine ar fi sa ii iei dupa raspunsuri la intrebarile tale sau ale prietenilor tai!

| brunetta24 a răspuns:

Dupa muzica din playlist.