| Lyndsey a întrebat:

Cum va alegeti voi prietenii?

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Trebuie sa te faca sa razi, sa te simti bine in compania lor, sa fie sinceri cu tine. Astea sunt criteriile mele.

5 răspunsuri:
| ellena99 a răspuns:

Ala Bala Portocala laughing.

| daassh a răspuns:

Mai nou, cu, click-ul(asta in general), dar nu si eu, eu sincer i aleg pe criterii bine selectate de catre mine, nu orice persoana merita(si din pacate tot mai putine sunt). Succes!

| Lyndsey explică (pentru daassh):

Care sunt acele criterii?:d

| daassh a răspuns (pentru Lyndsey):

Uite asta inseamna criteriu, am zis ca cel mai bine sa vezi tu cu ochii tai ce inseamna, http://dex.infoportal.rtv.net/~cuvant-criteriu.html, si eu in baza acestor criterii sau principii(spune-le cum vrei) imi aleg prietenii.Succes!