| hypothesis a întrebat:

Cum va partajati timpul? Aveti/ati avut un program pe care-l respectati? Cat timp acordati relaxarii/informarii/cultivarii intelectuale/odihnei/activitatilor fizice sau faceti doar acelasi lucru si repeat?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De saptamana viitoare vreau sa imi fac un program
dimineata as face sport dar nu stiu care ca am unu dar e prea hard
as face culturism badybeast, apoi karate, insanty
apoi odihna
apoi invat o limba straina apoi bag brain games si apoi invat cc++, java, html etc
in ultima vreme am cam lasat de tot

| hypothesis explică (pentru RAY):

Esti la liceu nu?

| RAY a răspuns (pentru hypothesis):

Da la seral, mai am un an, dar nu-i stres merg doar 2, 3 saptamanii pe semestru atat, as vrea sa fac un curs de web site html, anul trecut am facut office, in timpul liber repar calculatoare

| hypothesis explică (pentru RAY):

Esti un tip inteligent, ai idee despre viata, insa mai lucreaza la gramatica, eu cred ca te va ajuta pe viitor deoarece oamenii vor avea prejudecati cu privire la tine. Consider ca trebuie sa incerci sa fii bun in toate directiile pe langa o oarecare specializare din care vei putea trai.

| RAY a răspuns (pentru hypothesis):

Eu viitorul il vad in Germania, imi pierd zilele aiurea aici nu ma intreba de ce ca nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dimineata dupa dus alerg o ora, vin fac dus din nou mananc si o tai la munca. dupa munca ma duc direct la sala o ora si dupa vin acasa. si acasa ori citeam, ma jucam la pc sau cum era duminica ieseam si ma plimbam ori cu prietena ori singur. in mare asta era programul pana acum. de acum in colo se va cam schimba ca in sfarsit termina prietena cu porcaria aia de bac si o sa ies ( vorba aia ) cand ni se scoala.

| hypothesis explică (pentru anonim_4396):

Cam multe dusuri laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru hypothesis):

Daca 3 crezi ca sunt multe ma crezi ca fac cam 6 pe zi? nu strica niciodata sa fii curat. urasc mirosul de transpirate, de aia evit masinile publice laughing

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Citesc cateodata diverse chestii care imi starnesc interesul, de relaxat ma relaxez mai mereu. Cum e vacanta acum o sa plec sa ma distrez un pic.