| anonim_4396 a întrebat:

Cum va plac fetele cu muschi ( nu exagerati) sau normale(nici grase nici slabe happy Funda la cel mai amuzant si original raspuns. P.S. ziceti si parerea voastra adevarata despre subiectul asta

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Îmi plac cele grase cu mușchi.
(Am încercat și eu, mai amuzant de-atât chiar nu pot.)

| SkyPilot a răspuns:

Imi plac fetele cu muschi subtiri si lungi, asa cum arata voleibalistele sau atletele de la alergari. Sa nu aiba picioare groase, fund exagerat de musculos sau umeri lati. Sa aiba abdomen plat, cu un pic de patratele. Genul acesta de fete sunt foarte bune in pat, sunt si foarte flexibile si poti sa treci cu ele dintr-o pozitie in alta.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu-mi plac fetele. Fetele sunt naspa

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Mie imi plac cele cu muschi! Sunt mai folositoare!

| Dismally a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Hahaha esti misogina laughing)

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pai, daca fata cu muchi arata asa:
http://images.protv.md/......136730.jpg
Nu cred ca baietii o vor placea, cu siguranta niciunul nu-si doreste ca o fata sa aiba muschii mai mari decat el.Sau sa arate atat de masculin.
Daca te referi la sportivele care arata asa. Mda, pe astea chiar n-ai cum sa nu le placi.
http://assets.sport.ro/......e-foto.jpg
Si nu stiu ce intelegi tu prin fete normale...