| musicismymedicine a întrebat:

Deci. avand in vedere ca vine toamna, si ca incepe scoala as vrea sa stiu ce haine sa imi cumpar, avand in vedere ca sunt fata si am 13 ani :]. mentionez
ca nu port fuste/rochii.
multumesc anticipat :] funda! :3.

Răspuns Câştigător
| unknown a răspuns:

Blugi colorati, simpli sau cu modele preferabil skinny.Sunt usor de combinat si arata bine.
Tricouri simple sau cu imprimee.Cardigan sau un sacou, pentru sport un trening nou.
Camasi de blugi, albe, lungi sau cu carouri sunt potrivite si pentru scoala dar si in afara ei.
Iti poti lua tenesi, bocanci, cizmulite sau o pereche de papuci oxford:
http://www.polyvore.com/grey_jazz_brogues/thing?id=37813362.
O geaca, daca vrei una noua, si poate o esarfa\doua.

1 răspuns:
| Paulici99 a răspuns:

Ar trebui sa iti iei un trening pentru ora de sport, o pereche de pantaloni pe gustul tau, si o bluza:un tricou (poate chiar 2 sau mai multe) o bluza cu maneca lunga,(asta depinde si cat sic te imbraci)Poti sa iti iei haine si mai groase pentru iarna! In capitolul pantaloni: poti sa iti iei niste adidasi, balerini,(o pereche de tenisi daca e nevoie), si pentru iarna o pereche de cizme ceva de genu.care sa iti placa! Este posibil sa mai i nevoie si de alte haine, deodata ce intri si cauti prin magazine, vei alege de acoo ce iti place si ai nevoie! Cere si opinia unui adult! Funda?>big grin