| AnotherHuman a întrebat:

Cum vedeti voi Romania in cativa ani din punct de vedere politic, economic, poti duce o viata buna?! De ce?!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu o vad deloc, plina de tiganii asa o vad si romanii plecati prin europa la munca iar politic tot la fel, dar cat se mai poate fura? de 28 de anii tot se fura si romanii sunt pacaliti non stop

| Freya1 a răspuns:

Nu o sa o ducem niciodata bine asta e clar pot sa vina alti si alti si tot ne vor fura si vor pleca prin dubai, thailanda si noi vom ramane tot slugi pe minimul pe economie.