| bubu12234 a întrebat:

Cum vi se par fetele care poarta ochelari? sunt respingatoare?

Răspuns Câştigător
| PersonajFictiv a răspuns:

Nu are nicio treaba, depinde de fizionomia fetei si tipul de ochelari, care pot sa o avantajeze sau dezavantajeze.
Imi plac fetele cu ochelari la fel de mult pe cat imi plac cele fara ochelari.

| bubu12234 explică (pentru PersonajFictiv):

Eu port ochelari de vreo 4 ani si inca ma simt stanjenita cand sunt cu ei pe strada ( ii port doar cand invat), de multe ori imi zic sa ii iau, si ma gandesc ca ma intalnesc cu atata lume laughing si la condus ii tin, apoi ii las in masina.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru bubu12234):

Pai iti sta rau, ti-a zis cineva asta doar tu o crezi?

| bubu12234 explică (pentru PersonajFictiv):

Doar eu cred asta, multi imi zic ca ma prind chiar bine.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ultima fata de care mi-a placut foarte mult avea ochelarii de vedere, desi din contra chiar le gasesc atragatoare, nu stiu de ce?

| Freya1 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Mie imi plac fetele care poarta ochelari.

| munteanuionvictor a răspuns:

Sunt simpatice. Și eu va trebui să port ochelari în viitorul apropiat.

| Victor453 a răspuns:

Totul e ok, chiar sunt simpatice, unele))

Răspuns utilizator avertizat
| Supicadepui a răspuns:

Sunt cele mai naspete fiinte, niste jigodii nesimtite, nu recomand sa interactionezi cu ele.