| PrettyWoman a întrebat:

La baieti le plac fetele mai fitoase care tot timpul se dau in spectacol sau fetele putin mai timide si etc? Baietzii in special sa-mi raspunda! Dati-mi un sfat.

Multumesc!

24 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Baietilor le plac fetele nefitoase, prietenoase, amabile si dragute.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sunt fete si fete si baieti si baieti! Fiecare fiind altfel, in relatie cu altcineva, nu se pot da retete infailibile! Oricum, sinceritatea, naturaletea, igiena, bunul simt si cultura vor fi apreciate intotdeauna!

| Georgiana2905 a răspuns:

Ce sfat ti-ai dori?
Iti doresti o relatie si nu stii ce fata sa alegi? Atunci lasa sfaturile baietilor si alege ce iti place tie, ce fata te atrage pe tine in functie si de comportamentul si de felul tau de a fi.

| devilll a răspuns:

Hmmm u incerci sa te smecheresti pe aicilaughing daca u preferi o fata fitoasa care sa fie considerata curva treaba ta eu unu prefer una linistita ca sa pot dormi noaptea linistit nu cu gandu ''oare ce face fata asta pa unde umbla si cu cine umbla...'' fii u insusi e cel mai bine nu ambla numa in besini ca pute ai inteles u la ce ma refer nu faceam misto. BAFTA

| Instinkt a răspuns:

La un baiat care nu e cocalar nu exista sa la placa etele fitoase cele timide sunt super le iubesc dar mai e si chiestia cealalta chestie ca nu tu decizi de cine te indragostesti deci dc el te iubeste o sa te iubeasca exact asa cum esti cu sau fara fite

| cipy a răspuns:

Dupa cum sunt fete fitoase si timide asa si baieti sunt diferit.
Sfatul meu este sa fii asa cum esti si nu cauta perechea adevarata pentru ca adevarata te va gasi singura cind te vei ashtepta mai putin! DUPA PROPRIA EXPERIENTA.

| Ingerasull99 a răspuns:

Prefer o fata mai retrasa, draguta, am boala pe fetele blonde cu ochi albastri, ar fi ok sa fie si timida cu atat mai bine! Timiditatea are un farmec aparte pentru mine, dar nu prea mult ca strica! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| sigmanet a răspuns:

Depinde de baiat...Sunt baietii care doresc fetele tupeiste si sunt baietii care vor fetele cumintihappy

| mada. a răspuns:

Depinde de persoana cu care ai de'a facehappy

| Shhht ! - ( Nony ) a răspuns:

Mie imi plac cele timide...bine nici de-alea sa le scoti vorba din gura cu macaraua:.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PrettyWoman intreaba:
Am 16 ani si am o problema,pe corp am multe semne si unele sunt mai mari si altele mai mici....
SI MAI INAINTE AVEAI O INTREBARE
PrettyWoman intreaba:
Am o problema.Nu este asa de mare,mie imi place de un baiat.Am doar 14 ani. pe el Il vad in fiecare zi la mare,ii dragutz si miar place sa-l cunosc dar...

SUNNT sg k ai 5 anihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestie de gust.si gusturile nu se discuta. mie imi placeau cele feminine nu baietoasele si nici fitoasele.matele blande cum s-ar zice prin urmare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gusturile nu se discuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu insati...cineva te va place asa cum esti tu...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei ca un tip sa te placa nu ii da sa mare importanta la inceput si dupa dai de inteles din priviri ca in placi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din experienta mi-am dat seama ca baietilor nu le plec fetele care isi daw aere de vedete care merew atrag atentia asupra lor.care nu te lasa sa termini fraza pentru ca numai ele vor sa vb. Dupa parerea meah le plac fetele ECHILIBRATE! Adk.sa fie si sensibile si indraznete in acelasi timp. naturale, sensibile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietilor nu le plac fetele fitoase, dar nici timida sa nu fi. bagate inseama cu ei, nu ei cu tine

| cozz a răspuns:

Mie de exemplu nu imi plac fetele care se dau in spectacol deoarece cred ca mi-ar strica imaginea... fetele trebuie sa fie mai timide mai sensibile big grinbig grinbig grinbig grin

| skydi a răspuns:

Imi plac fetele timide, cuminti, linistite... O placere de admirat astfel de domnisoare...

| PrettyWoman explică:

Sunt fata! Georgiana! Un sfat in sensul ca la baieti ce fete le plac

| inferno123 a răspuns:

Nu mie de exemplu num plac fete fitoase deloc si deloc num place cand o fata se da in spectacol

| inferno123 a răspuns:

Mie im plac fetele cu parul lung si negru si sa aiba si simtul umorului

| sian a răspuns:

Mie imi place fetele nefitoase, care stie ce vrea de la viata sa fie cu capul pe umeri, sa gandeasca la ce scoate pe gura si sa fie sociabile

| smile2catalyn a răspuns:

Mie imi plac fetele care stiu ce vor de la viata...