| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Cumpănașu e „unchiul" tuturor?

19 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Dammit.
Încă nu s-a terminat cu subiectul ăsta?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru J0B0MAT):

Https://a1.ro/......09217.html
https://www.google.com/search?q=Adriana+Fieraru
imediat declară că e și unchiul ei, la cum e Cumpănașu.

| J0B0MAT a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Lucruile astea cu răpiri, trafic de persoane, omoruri erau şi înainte.Acum deştepţii aştia au văzut că prinde la public şi mediatizează fiecare caz.Dar nu se schimbă nimic în sistem, în poliţie, doar se îmbogăţesc ăştia din publicitate.Nici măcar nu îl închid odată pe criminal, sentintă pe viaţă(dacă ar fi după mine moarte).
Mai presus de toate mi se pare lipsă de respect pentru fetele moarte. Dacă oricum nu sunt în stare să facă nimic, să îi prindă pe toţi cei din reţeaua de trafic de persoane căci asta e, cu siguranţă, măcar să lase morţii în pace, nu să facă bani pe seama lor.
Jeguri de oameni toţi.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru J0B0MAT):

This is Romania
complet de acord cu backpackyourlife
https://www.youtube.com/watch?v=fMdxRd-oCR8

| J0B0MAT a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Mda,chiar astăzi am avut neplăcerea de a interacţiona cu genul de persoană ca operatoarea aia, cineva care crede că datorită profesiei are o anumită superioritate, că ceea ce spune e foarte inteligent şi corect, însă în realitate bubuie de prostie şi de aroganţă nefondată.

| aXy99 a răspuns:

Al cui unchi a mai spus ca este? laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru aXy99):

N-a mai zis, dar cine știe ce are în cap thinking

| TheGentleman a răspuns:

Potrivit ultimelor informații, Căcănașu ar putea înfunda pușcăria pentru înșelăciune și fals în acte după ce s-au descoperit nereguli atât în cazul semnăturilor pentru candidatura la președinție, cât și în cazul pretinselor studii, SNSPA intenționând să-l dea în judecată

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

și radu moraru nașul

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Ne mai libsește și Florin Salam Tata.winking

| Speranta12 a răspuns:

Ye no.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Speranta12):

Un/o adolescent/ă dispare, peste 5 minute, Cumpănașu „eu sunt unchiul lui/ei!" tongue

| brokxy a răspuns:

Cred ca are niste probleme la mansarda am vazut unele din Live-urile lui pe Facebook. Si suna foarte disperat gen
,, Nu ma puteti opri pe mine doar daca ma asasinati.
Cred ca are o obsesie deja. Doar uita-te la live-urile lui de pe Facebook si o sa stii ce zic laughing laughing
AZI e live la 9:30 seara ma uit sa nu ratez. E amuzant laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru brokxy):

Dar tu ai vazut citi bani incaseaza limbricul asta de la stat fara sa faca nimic?

| brokxy a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Da am vazut. Acum vrea sa fie si presedinte sa mai cumpere vreo 10 case laughing laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru GabiDumitrescu):

Ca toți ceilalți
doar președinte ne mai „libsește" să fie și...gata-i de țară

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru brokxy):

Îl urmăresc pe Facebook, dar nu i-am văzut live-urile până acum. Bună idee! laughing