| troleibuz a întrebat:

Ce parere aveti despre Alexandru Cumpanasu?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai exista? Mai face bani pe spatele copiilor morti?

| AC4S4 a răspuns (pentru suntserios):

Poate-si face partid pe TikTok si ne trezim cu un alt partid dubios in parlament in 2024. Asa cum si-a facut Simion partid pe Facebook.

| troleibuz explică (pentru suntserios):

Este foarte activ aici https://www.tiktok.com/@profu.online
Vorbeste cu elevii. Vrea sa le faca dreptate. A dat in judecata profesorul care a jignit acea eleva.
351.1K Urmăritori 9.7M Aprecieri
Ajunge un singur tiktok de al lui pana la 30 mii de like-uri.

| troleibuz explică (pentru AC4S4):

Chiar asa o sa se intample.

| suntserios a răspuns (pentru troleibuz):

E ok, aia de pe tiktok nu au drept de vot

| troleibuz explică (pentru suntserios):

Dar vor avea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Indiferent.

| Wr3nch a răspuns:

Un neica-nimeni care a profitat de un scandal exagerat in mod clasic de Antena tembelilor si irealitatea tv.

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu cunosc, am văzut doar meme-uri cu el cum îl pun oamenii să asculte trap ((((((=

| troleibuz explică:

Acum profita de problema invatamantului online. Le face dreptate elevilor pe TikTok.