| 4evergentleman a întrebat:

Cunoaște careva limbajului corpului?
Ce înseamnă daca multi oameni în special unele femei și bătrâne incepe sa caște in jurul tau sau când trec pe langa tine? Că te desconsidera,sau considera prost/fraier? Mai ales acum văd că casc in jurul meu după ce am plecat după o lună de la locul de munca din cauza comportamentului colegilor! Ce înseamnă cand cineva casca langa tine sau când te vede? Că are o părere proasta despre tine? Si de ce îmi vine să îi bat când casca așa? Sau când cineva fluieră langa mine,dar mai ales când casca? Mă irită foarte mult,mă controlez de fiecare data dar îmi vine să le bat chiar daca sunt femei,o vad că pe o ofensă,desconsiderare la adresa mea,așa o percep! Da,unii casca că sunt obosiți,dar nu mă refer la genul ăla de căscat,scârbă sau ce denotă,de ce casca multa lume in preajma mea in special femei? Sau simt o frica, anxietate? Emit frica? Că am momente când ies din casa foarte nervos și încruntat,dar și când am alte priviri nu neapărat agresive se întâmplă cate o baba sau cineva sa caste când vin spre ele. Dar de ce mă enervează așa rău de îmi vine să îi bat acest gest? As prefera sa mă injure decât sa caște,gestul asta mă scoate uneori din minți!
Recunosc că am problema asta de câțiva ani,nu e deloc în ordine,dar nu am sărit la bătaie la nimeni care îmi casca in fata laughing că eram de mult închis daca făceam așa, de fiecare dată mă controlez și pentru un gest de asta va dați seama că nu pot sa recurg la adus ceva.

23 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" 4evergentleman: Ce înseamnă daca multi oameni în special unele femei și bătrâne incepe sa caște in jurul tau"

ești plictisitor, aia e!

| 4evergentleman explică (pentru sierra1):

Pai nu stau la discuții cu ele,când trec pe langa mine,prin mijloace de transport și alte locuri dar nu stand de vorba cu ele că eu nu discut cu oricine,mai ales cu bătrâne,daca stau de vorbă stau cu femei frumoase. Da, nu pot sa zic că am o personalitate wow și sunt funny, având depresie nici nu ai cum sa fii așa și să vrei, dar sunt unii oameni cu care nu s tăcut, sunt sociabil in prezența lor.
Glume nu accept de la persoane care 2 zile sunt rele una buna, cu mine nu ai cum sa fii așa ipocrit și schimbător.
Și tu ești daca ar fi, daca nu erai nu stăteai toată ziua pe TPU, se vede că nu ai deloc viața socială.
Poate sunt arogant nu neapărat plictisitor, dar dupa ce am cunoscut numai oameni falși și răi nici nu am cum sa fiu altfel.happy

| sierra1 a răspuns (pentru 4evergentleman):

Oooo, deci și "[4evergentleman] funny, având depresie..Glume nu accept. sunt arogant" nu numai plictisitor! Ce tare

| 4evergentleman explică (pentru sierra1):

Chiar tu te găsiși care nu ai curaj sa îți spui identitatea daca ești băiat sau fată! Sa înțelegem că ai trei picioare? Că ești trans? laughing
Hai, fa pași de la întrebările mele că trăiești în umbră de când te-ai născut și nici nu realizezi. Rutina ta e școala-acasa-TPU, te știe toată platforma că ești un user no lifer, înafara de TPU viața ta nu are nici o însemnătate și știi și tu acest lucru.
Daca sunt plictisitor nu e stres, dar sa nu am tupeu sa spun ce sunt cum o faci tu îmi suna ceva din spectrul autist.

| sierra1 a răspuns (pentru 4evergentleman):

" 4evergentleman : Hai, fa pași de la întrebările mele"

vaaai, mă confunzi cu mă-ta (are și cratimă!)

| 4evergentleman explică (pentru sierra1):

Ești demnă de mila, mai ales daca ești fata laughing E grav și dezolant daca doar platforma asta îți aduce satisfacție, deja îmi dau seama cat de mult suferi de ești ancorată aici total și ești desprinsă de realitate total sad

| sierra1 a răspuns (pentru 4evergentleman):

Ok, noapte bună că ți-e somn!

| 4evergentleman explică (pentru sierra1):

Când ramai fara argumente mereu incepi să jignești, atâta poți, o sa mă rog pentru sufletul tau și liniștea ta interioara și să nu mai stai între 4 perețihee hee Păcat de tine fată tânără sa îți irosești viața doar in mediul virtual.

| 4evergentleman explică (pentru sierra1):

M-a cam luat de când ți-am văzut răspunsurile sublime sincer rolling on the floor
Tu vrei sa fii rea pe aici, dar ești ruptă în dos de viață, de aici și frustrările, te înțeleg într-un fel.

| sierra1 a răspuns (pentru 4evergentleman):

"Când ramai fara argumente mereu incepi să jignești"

1 - ia vezi-ți istoricul și cine a inceput prin a fi mitocan ("4evergentleman: Hai, fa pași de la întrebările mele")

2 -argumente la ce, la "4evergentleman: ies din casa foarte nervos și încruntat"? Du-te mami și ia niște apă rece

| sierra1 a răspuns (pentru 4evergentleman):

" 4evergentleman :... ești ruptă în dos de viață"

iți amintesc din nou că mă confuzi cu mă-ta! (tot cu cratimă desigur)

| 4evergentleman explică (pentru sierra1):

Doua cuvinte ai in vocabular și astea patetice laughing
Mai ieși din peșteră aia că te declara ăștia dispărutăwinking

| 4evergentleman explică (pentru sierra1):

Cum e să trăiești cu autism? happy Be onestly?hee hee

| sierra1 a răspuns (pentru 4evergentleman):

" 4evergentleman : Cum e să trăiești cu autism?"

tot cu mă-ta crezi că comunici, așa-i? Desigur, cu cratimă

| sierra1 a răspuns (pentru 4evergentleman):

" 4evergentleman: Cum e să trăiești cu autism"

da, ințeleg ce e cu autismul ăla invocat, îl exersezi de-o vreme

https://www.tpu.ro/......a-am-luat/

| 4evergentleman explică (pentru sierra1):

E clar! Mai mult de 13 ani nu ai la ce răspunsuri patetice dai pe aici laughing

| sierra1 a răspuns (pentru 4evergentleman):

" 4evergentleman: Am probleme grave la lucru cu concentrarea și atenția, procesarea informațiilor"

https://www.tpu.ro/......a-am-luat/

ete fleoșc, tu vorbeai de nevoi speciale?

| 4evergentleman explică (pentru sierra1):

Esti demnă de mila atâta tot.

| BartEhrman a răspuns (pentru 4evergentleman):

Esti doar un tantalau plictisitor cu probleme la mansarda.

| 4evergentleman explică (pentru BartEhrman):

Semăn pe mama ta copil stricat! Sigur ești proasta aia autistă ( Sierra) care nu are viață și și-a făcut cont nou să jignească.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite că de așa ceva n-am auzit. straight face
Nu știu, chiar nu știu ce înseamnă asta. Nu mi s-a întâmplat niciodată.
Te cunosc acele femei sau sunt tipe random de pe strada?

| 4evergentleman explică:

Răspuns pentru userul sadrian sa nu vii cu răspunsul că se simt excitate asa cum ai venit că nu cred o iota laughing că de fiecare data așa îmi răspundeai rolling on the floor

| Aurasprechen a răspuns:

Bună! Se pare că există o motivație puternică pentru această situație. Dar gestionarea ei depinde exclusiv de tine. Ai o structură a matricei care permite. Trimite-mi data ta de naștere, pentru a-ți calcula matricea, dacă dorești.