| anonim_4396 a întrebat:

Din ce cauza multe persoane în special femei când trec pe strada pe lângă mine cască? Simt o teama sau e un semn de desconsiderare? Și de ce ma enervează asa de mult acest gest? Parca îmi vine sa ii bat pe cei care fac asa, ce as putea avea? De ce casca atâta lume când trece pe lângă mine? Sau o fi ca arat a Rrom? Și sunt mai masiv sau din cauza unor bârfe? Sunt deseori bârfit dar nu înțeleg ce au unii cu mine de nu au loc de mine, de ce sunt urat de atâția nu știu, cert e ca nu prea au curaj sa îmi spună în fata hienele ca ii rupeam pe genunchi!
Și unele vânzătoare cam cauta sa ma provoace la magazine, astea tinere în special dar și unele în vârste, unii oameni nu mai știu de frica, respect sau rușine? Am avut eu dreptate ca românii sunt ca țiganii, chiar mai rău, voi ce ați face dacă v-ar provoca unele tomberoane de oameni? De ce au ajuns romanii în halul asta? Sa fie atât de nesimțiți și fără cei 7 ani de acasă? Voi spuneți ca țiganii fac și dreg dar mulți romani sunt mai penali decât țiganii și-o cam cauta cu lumânarea, li s-a urâțit cu binele.

18 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă e vorba de femei, fiindcă le impresionezi puternic. Emoția puternică face ca creierul să lucreze intens și resimte o lipsă de oxigen. Atunci, cască.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Adică inspir frica? laughing anxietate?
Da și unii bărbați ( smecherasi, bombardier) am sesizat ca își tot țin mana la oua laughing nu știu dar eu am anxietatea atât de puternica încât cred ca o transmit și la alții laughing dar sunt momente când sunt incredibil de curajos și plin de confidenta, deci starea de anxietate nu e permanenta, mai ales când sunt nervos atunci ma uit atent în ochii oamenilor și unii parca se simt intimidați, alții în schimb ma intimidează pe mine dacă se uita foarte atent la mine. Eu cred ca e desconsiderare căscatul la femei ca și cum ar fi gândit: iar îl vad pe fraierul asta, sau le transmit o stare nașpa de apatie fiind depresiv, sau știe ca stau numai în casa de la alții și e un semn de desconsiderare, de lipsa de respect și superioritate. Care varianta ar fi valabila din toate astea habar nu am, cert exte ca sunt ditamai omul și sunt și mai închis la ten, arat a țigan, turc, arab, marocan.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

La femei le inspiri excitație sexuală. Ceva apropiat de hipnoză. De aceea le apucă căscatul. Gândește de ce oftează o femeie. E tot o inspirație adâncă.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Atunci o sa foot cât mai multe, urează-mi succes laughing

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Dar de unde ști tu toate astea? Asa de frumos sunt, nu știam rolling on the floor

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am fost consultant, ghicitor, clarvăzător timp de 56 de ani. Am scotocit viețile a mii de oameni, am citit mii de cărți, am trecut eu însumi prin mii de pățanii.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Faci sau nu, vremea amorului trece. Am si varianta vulgară, dar nu mă lasă roboțelul să o pun aici.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

O știu pe aia vulgara

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Pai și la mine ce vezi în prezent sau viitor? Ma voi sinucide? Voi scăpa de depresie, anxietate? Ma voi insura? Ce trebuie sa fac sa fiu împăcat cu mine însumi? Sa evoluez? Dezvolt? De ce am atât de mulți dușmani dacă eu nu fac rău la nimeni? De ce ma urăsc atât de multă lume fără ca eu sa le fi făcut ceva vreodată? De ce sunt tocmai eu cel mai tăcut din familie când eu sunt singurul care a fost foarte bun la învățătură în școală? De ce nu ma pot integra în familie, într-un grup, sau alt context? Ajută-mă dacă poți ca simt ca cedez, am o anxietate foarte urata de aia iau xanax, fără xanax tremur când ies afara din casa și fac atacuri de panica, criza de anxietate.
Sa scap de problemele mele nu e suficient sa ma plimb și sa îmi iau cățel, am multe blocaje psihologice, ma autosabotez, nu am încredere în mine. Cum îmi vezi viitorul? Supraviețuiesc sau îmi pun capătul? Cum de este posibil ca eu sa fi știut ca maica-mea moare de un virus fix de Crăciun, la final de an înainte cu câțiva ani sa apară covid? Ai zis ca sunt premoniții, ce calități am? Cum le pot dezvolta?

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Văd că ești utilizator TPU senior. Astfel mă poți contacta cu mesaj privat sau printr-o felicitare. Ai pus multe întrebări aici cu impact personal puternic. Aici, de multe ori, în zona publică, fiind prea mulți de toate felurile, fiecare interpretând in felul lui mesajele afișate, de multe ori discuția deviază. Am să îți răspund la toate.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai și la mine ce vezi în prezent sau viitor?
Ca să pot vedea ceva, am nevoie de conexiune, pe care nu o am deocamdată.
Ma voi sinucide? Nu pot să garantez că nu vei încerca.
Voi scăpa de depresie, anxietate? Dacă te hotărăști să scapi, da.
Ma voi insura? Da, dar nu mă întreba cât o să dureze.
Ce trebuie sa fac sa fiu împăcat cu mine însumi? Să te împaci.
Sa evoluez? Evoluezi oricum, depinde ce direcție alegi.
Dezvolt? Da.
De ce am atât de mulți dușmani dacă eu nu fac rău la nimeni? Fiindcă asta nu e suficient, trebuie să faci și bine.
De ce ma urăsc atât de multă lume fără ca eu sa le fi făcut ceva vreodată?
Asta este interpretarea ta eronată.
De ce sunt tocmai eu cel mai tăcut din familie când eu sunt singurul care a fost foarte bun la învățătură în școală? Cele două nu au legătură una cu alta.
De ce nu ma pot integra în familie, într-un grup, sau alt context?
Pentr că nu vrei.
Ajută-mă dacă poți.
Dacă pot te ajut, dar să îmi spui concret cu ce te pot ajuta. Nu dau sfaturi, că nu o să asculți de mine.
ca simt ca cedez, Cum simți asta?
am o anxietate foarte urata.
Cum o ai?
de aia iau xanax,
Dacă continui să iei sanax nu vei scăpa de ea.
fără xanax tremur când ies afara din casa
Să ieși tremurând.
și fac atacuri de panica, criza de anxietate. Cum le faci? De ce ți-e frică, cum o simți frica?
Sa scap de problemele mele nu e suficient sa ma plimb și sa îmi iau cățel,
am multe blocaje psihologice, Ce blocaje?
ma autosabotez, De ce?
nu am încredere în mine. De ce? Cum îmi vezi viitorul? Nu îl văd clar.
Supraviețuiesc sau îmi pun capătul?
Așa cum am spus, nu pot să mă pronunț. Depinde de tine ce decizi. Dacă te decizi să supraviețuiești, dacă nu, nu.
Cum de este posibil ca eu sa fi știut ca maica-mea moare de un virus fix de Crăciun, la final de an înainte cu câțiva ani sa apară covid?
De ce susții că ai știut? Când știi ceva, cum știi? Dacă nu murea atunci, ai fi știut? Ai aflat că știi doar când a murit. Dacă nu murea, nu știai nimic,
Ai zis ca sunt premoniții, ce calități am? Ai această calitate.
Cum le pot dezvolta? Ce anume vrei să dezvolți? Ce vrei să cunoști din viitor? Sunt 8 miliarde de oameni acum pe pământ, care trec zilnic prin 8 miliarde de întâmplări. Ce vrei să cunoști, despre viitorul cui, și de ce? Iar după ce o să cunoști, la ce o să îți folosească ceea ce cunoști?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Adrian m-a ignorat și eu la fel nu mai poți sa ii răspunzi, Delireaza, eu nu cred o iota, de câțiva ani tot le spune userilor ca le da mesaj în privat și mie și îți mai da pe naiba, el se crede un fel de Iisus laughing
A dat răspunsuri foarte bune cand și a făcut cont apoi numai răspunsuri de umplutura. E rupt de realitate nu ai ce sa faci

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Am văzut pe tiktok e plin de ei/ele.

Răspuns utilizator avertizat