| Darkiestmusic a întrebat:

Cunosc un baiat care e tare frumos pe mama nu o intereseaza tata imi da voie sa fiu impreuna cu un baiat decat in clasa a 12a insa am visat o data ca am fost impreuna si fata pe care o urasc cel mai tare a devenit iubita lui iar eu i-am prins odata eu am stat o luna inchisa in casa in camera mea nu mau pedepsit parintii iar cand am iesit pe poarta m-am trezit iar dupa aceea m-am culcat la loc si apoi l-am vazut pe el ca a vrut sa ne impacam iar dupa aceea m-am trezit.De obicei cum sta aproape de mine cum ma invita sa stau langa el oare ma place?

Răspuns Câştigător
| Fr3shb0y a răspuns:

Pai nu stiu de obicei chestia cu visatul este ca te-ai gandit la el iar creierul tau a "lucrat" ca sa zic asa.Nu stiu ce sa zic poate ca da, eu te sfatuiesc sa faci tu primul pas poate el este mai timid. A si fa-o in asa fel in cat sa nu afle ai tai, tear putea certabig grin

2 răspunsuri:
| Yoคna a răspuns:

Chestia asa cu "fa tu primul pas" este o prostie...da el ce e? e baiat sau nu? daca te place cu adevarat el ar trebui sa faca pasulwinking

| Fr3shb0y a răspuns:

Pai da dar poate el este mai timid exista si baieti dinastia Ioana nu toti is matchowinking...