| SunShine_3102 a întrebat:

Cunoscutati preoti care nu cred in Dumnezeu? De ce mai vin la biserica acesti ecscroci?

7 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Fiindca pentru ei credinta in Dumnezeu nu e vocatie, e doar meserie! Si nu sunt singurii impostori, nu escroci; sunt o multime care se duc in Parlament dar nu cred in poporul care le-a dat sansa asta!

| Silvia a răspuns:

Da, eu ii cunosc pe toti.Sunt prietenii mei si mi-au zis azi-noapte ca niciunul nu crede in Dumnezeu.

| gigiro a răspuns:

Eu nu cunoscutac asemenea ecscroci. Eu cunosc preoti escroci si mai nou, pederasti-prin biserica catolica.Cand vine preotul de boboteaza la noi acasa, primeste bani, ceea ce nu-i deloc corect.

| MariuZ a răspuns:

"cunoscutati"? E frig intre Olt si Jiu?

| medex3 a răspuns:

Bine ca sunt "ecsoroci" laughingCe o insemna numai Dumnezeu stie laughing

| mmaaddaalliinnaa a răspuns:

Intrebare fara raspuns...nimeni nu stiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc preoti. Daca sunt atei sau nu, ...asta n-o mai stiu.
Cand vezi un preot pe strada, prima impresie ar fi ca e teist inrait.