| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ați fi puși în postura să alegeți între viața voastră și cea a partenerului/partenerei, la a cui viață ați renunța?

Răspuns Câştigător
| numele2 a răspuns:

Din moment ce o iubesc si e tot ce conteaza, pana nici de moarte nu imi e frica, dar mai de indoieli.

13 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Păi depinde cât de mult iubești aceea persoană.
Mulți spun că ar renunța la viața lor pentru partenerul ei, dar mă întreb cât de mulți ar face-o.

| AndraRox a răspuns (pentru Dariusuu):

Asta mă întreb și eu. Este ușor să promiți atât de mult dar câți dintre aceștia ar face-o!?

| Dariusuu a răspuns (pentru AndraRox):

Corect Andra.

| Vans a răspuns:

Nu aş renunţa la viaţa mea, ce naiba!

| AndraRox a răspuns (pentru Vans):

Un răspuns sincer happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La a mea-raspunde toata lumea dar daca apar indoielile si te gandesi:oare el siar da viata pentru tine?

| AndraRox a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact. Câți dintre aceștia sunt cu adevărat în stare să își dea viața pentru persoana iubită!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La a partenerei, normal.

| AndraRox a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai renunța la viața partenerei?

| anonim_4396 explică (pentru AndraRox):

Da.

| numele2 a răspuns:

As renunta la viata mea, doar pentru ca ea sa traiasca, pentru ca merita.O iubesc! Scurt si la obiectbig grin

| AndraRox a răspuns (pentru numele2):

Nu ai avea anumite îndoieli? Nu ți-ar fi frică?

| numele2 a răspuns (pentru AndraRox):

Din moment ce o iubesc si e tot ce conteaza, pana nici de moarte nu imi e frica, dar mai de indoieli.

| frusi a răspuns:

As renunta la viata mea atat tipm cat il iubesc pe el.:*