| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea posibilitatea, unde ati merge, in trecut sau in viitor si
de ce?

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca as putea, m-as intoarce in trecut sa fiu alaturi de sora si tatal meu, care din pacate ne-au parasit mult prea devremestraight facestraight face
O zi bunahappy

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
In trecut...happy
Si as ramane acolo definitiv.

| zurick a răspuns:

Buna!
In trecut deoarece as dori sa ma bucur mai mult si sa indrept unele lucruri care au cauzat tristete in sufletul meu.
Pa, pa. happy

| Vans a răspuns:

Nu m-aş duce niciunde, aş rămâne în prezent. În viitor nu aş merge că nu mă interesează, în plus, dacă aş şti de pe acum nu ar mai avea farmec să trăiesc, iar în trecut n-am ce căuta că nu regret nimic.

| Rakanishuu a răspuns:

In trecut. Sa-mi repar greselile si poate ma mai si plimb.
De viitor nu-s curioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-as duce in trecut, sa-mi repar unele
greseli, iar in viitor, sa vad ce voi deveni.
Daca ar fi s-aleg m-as duce in trecut.

| cateluuus a răspuns:

Viitorul nu-l stie nimeni, dar in trecut poti sa schimbi ce ai gresit.

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Ambele in trecut sa rapar ce am facut gresit si in vitor sa vad ce se va intampla ca apoi sa stiu ce sa fac daca nu-mi place

| Zerathull a răspuns:

In trecut sa vad daca am lasat capacul de la toaleta ridicat sau nu.

| anonim_4396 explică (pentru Zerathull):

HEHE happy!

| AndrrreaDeea a răspuns:

Trecut,pentru a repara unele lucruri gresite pe care le-am facut si pentru a-mi reintalni persoanele dragi pe care le-am pierdut.

| alyely a răspuns:

In trecut, sa mai repar cate ceva.In viitor nu aş merge pentru ca nu vreau sa aflu cum va fi viitorul meu.Vin toate de la sine...

| alexalexia6 a răspuns:

Ambele,pentr ca daca ceva merge rau in prezent, sa ma intorc in trecut sa repar, si in viitor pentru ca as vrea sa vad ce voi deveni, ce voi face, etc.