| CristobalMarian a întrebat:

Daca ai castiga 1 milion de euro ce ai face in primele 3 lucruri

Cel mai bun raspuns Funda

Răspuns Câştigător
| Andrada003 a răspuns:

Fiecare cu parerea lui.Dar eu voi ziec aprerea mea: As lasa deoparte problemele mele, dar cred ca as pastra si eu putin.Sincer cred ca as dona copiilor nevoiasi.Va rog nu considerati acest raspuns stupid.

O seara placuta!

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi cumpar o garsoniera ultimul racnet, un autotren DAF cu o cisterna dupa el si un BMW asa cum imi place. O parte din bani le-as da la parinti.

| MasterOfDisaster a răspuns:

1. As plati datoriile pe care le avem, oricum sunt putine laughing.(am 16 ani, si prin''le avem'' ma refer la familia mea)
In rest as discuta cu parintii mei despre ce sa facem in viitor. Probabil 2.As cumpara o casa pentru noi, aici in Danemarca.
3.As merge si eu si mami la scoala de soferi, si normal ca as lua si inca o masina.

| xXdoareuXx a răspuns:

1.As cumpara o casa ca sa ma mut cu ai mei ca mi-a zis mama ca daca ne mutam la casa imi ia cainelaughing (am 14 ani deci locuiesc cu parintii)
2.Mi-as lua haine sa ma plictisesc si sa n-am unde sa le mai punlaughing
3.M-as duce sa-mi vizitez un prieten foarte bun si dupa cand as revenii in oras mi-as invita niste prietenii ( 4-5 prieteni mai buni ) si am merge intr-un bar si am petrece laughing...tu ceai face?

| Woodenpints91 a răspuns:

Ar trebui să fie 3 lucruri pe care le fac?
Pur şi simplu, îi pun la bancă şi trăiesc doar din enorma dobândă, fapt pentru care nu va mai trebui să muncesc niciodată.
Nu mi-aş schimba brusc stilul de viaţă doar pentru că acum am mai mulţi bani.

| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Mi-as opera parintii la ochii, tata are o problema cu ochiul stang, iar mama va oribi in viitor permanent, as termina casa pentru ca este in constructii si restul banilor i-as pastra.Nu cred ca voi primi funda, dar prima data ma gandesc la familie, apoi la distractie, bineinteles ca imi voi cumpara si haine si chestii gen, dar si la parintii mei m-as gandi

| Antoniacopiluța a răspuns (pentru AlinaGeorgiana01):

sad.Imi pare rău

| AlinaGeorgiana01 a răspuns (pentru Antoniacopiluța):

Nu e nimic, nu este nici-unul dintre ei in cazuri foarte grave, dar pe viitor va fi mult mai grav.

| borntotwerk a răspuns:

1-As merge la un coafor sa-mi fac indreptare permanenta:-D
2-Shopping!

| CristobalMarian explică (pentru borntotwerk):

Si al III-lea lucru?

| borntotwerk a răspuns (pentru CristobalMarian):

3-Abonament la fitness!laughing
Funda?kiss

Răspuns utilizator avertizat
| borntotwerk a răspuns (pentru MadScientist):

Mars!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. As merge la un concert Eminem
2. Mi-as termina casa, deocamdata este in constructii
3. Restul i-as dona unui orfelinat.

| Antoniacopiluța a răspuns:

1.As dona copiilor săraci.
2.Mi-as cumpăra o casă si o masină.
3.Restul i-as pune in bancă.

Răspuns utilizator avertizat
| ooolifeoolol a răspuns:

Cel mai bun raspuns.

| oAaaNaa a răspuns:

O casa noua si frumoasa, o tableta, ia.s pastra pentru. liceu si facultatewinking