| Gigiku a întrebat:

Daca ai intalni pestisorul de aur, care ar fi cele 3 dorinte pe care ti le-ar implini?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Imi e de ajuns o singura dorinta - o bagheta maghica, cu ajutorul careia voi putea sa indeplinesc toate celelalte dorinte ale mele si a celorlalti.winking As scoate si Romania din criza. big grin

| Silvia a răspuns:

1. Să nu mă îmblonăvesc niciodată.
2. Să nu îmbătrânesc
3. Părinţii, fratele meu şi prietenii să trăiască veşnic fără să îmbătrânească.
Astea mi-au venit în minte acumhappy.

| Fetita a răspuns:

1. Vreau ca relatia cu prietenul meu sa mearga mult mai bine si sa ne intelegem perfect fara a ne mai certa si sa ne iubim cu adevarat.
2. As vrea un munte de ciocolata super buna cu bomboane, caramel si toate dulciurile care existadrooling
3. As vrea o excursie de cateva luni in Honolulu impreuna cu familia si prietenul meu.

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Buna.Prima dorinta ar fi : Toti ai casei sa fim mereu sanatosi.
A doua: Tatal meu sa aiba mai mult timp pe care sa il petreaca cu nu-isad
Si ultima: Sa pot da timpul inapoi sa pot schimba cevasadbig grin
Dar tu ce dorinte ti ai pune?:*

| danubia a răspuns:

1. Eu si ai mei sa traim in Duhul Sfant, restul vine de la sine.
2-idem
3-idem