| ChocolateDroid a întrebat:

Daca am un tatuaj in zona spatelui (jos de tot), pot sa ma fac medic veterinar?

7 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Ce legatura are tatuajul cu medicina veterinara?!
Normal ca te poti face oricewinking

| Evaa a răspuns:

Cu ce te impiedica? laughing

| Roxy a răspuns:

Pfff...normal ca nu are nimicwinking
fate veterinar si salveaza animalelebig grin
Ca eu o sa ma fac dentist si o sa albesc dinti si o sa i fac frumosibig grin
si o sa am si tatuajelaughing)
urmeaza sa imi fac ceva tatuajebig grin

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Ce are a face Duminica Mare cu Podul Iloaiei? Normal ca poti urma orice profesie vrei.Si eu am un tatuaj destul de mare pe antebrat dar nu am fost refuzata la nici un job pana acum.Nu prea merge sa te faci preot daca ai tatuaje, dar in rest...

| ◕matza◕ a răspuns:

Se zice ca cine are tatuaj jos acolo e curvalaughing sau in partea drpt joshee hee sau cu cercel in burik daca vezi pe cineva cu tatuaje si cercel in burik sti deja ke fel de om elaughingwinking

| ank a răspuns:

:O:O
doamne fereste
normal ca nu
ca dupa o sa si doresca si animalele tatuaje si nu ar fi frumos.
deci nu te fa medic vet!
big grin
imi dai si funda nu?laughing)

| rosto a răspuns:

Bineinteles ca da happy