| GoldenZenith a întrebat:

Daca ar exista o varianta a ta, dar de sex opus, ai putea sa o iubești și să ai o relație cu ea?

Răspuns Câştigător
| Habbsha a răspuns:

N-aș putea. Ar fi ca și cum m-aș îndrăgosti de propria persoană și aș fi tot singură. O relație de genul n-ar aduce nimic nou, ar fi plictistoare, previzibilă și incompletă. Consider că toți avem nevoie de oameni care să ne completeze, nu să fie exact ceea ce noi suntem. Avem nevoie de oameni care să aibă putere, unde noi avem slăbiciuni.
Când iubim oamenii, îi iubim și pentru ceea ce aduc nou în viața noastră, și pentru că sunt diferiți și mai ales pentru ceea ce ei sunt și noi nu.

43 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu stiu, dar as vrea sa o cunosc mai bine, tu?

| GoldenZenith explică (pentru RAY):

Cred că aș fi cel putin interesata laughing

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Si eu la fel, sa ma cunosc mai bine

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ciudat, dar cam asta caut.
Bineinteles ca nu sunt perfect, dar am ce-mi trebuie mie. Deci cred ca ar merge.
Are ceva daca-ti iau la rand intrebarile vechi? Ca sunt destule, pana iti recapeti 'glasul' laughing

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

laughing presupun că te plictisești prea mult.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

As avea treaba, dar... Azi nu.
Tu te-ai combina cu tine?

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu prea laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu esti genul tau?

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu. Sunt o persoana dificila. Mă mir cum de mă suporta alții laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Vad ca esti dificila, "abia" ma lasi sa ma bag in seama.
Eu ii consider dificili doar pe aia internati de la psihiatrie, nu pe cei cu care nu rezonez.

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Asta nu mă împiedică să fiu sociabilă. Nu mă cunoști in realitate și plus de asta, trebuie sa fac și eu impresie buna, no? blushing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Daca nu faceai impresie buna de la inceput, scapai de mine mai usorbatting eyelashes

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Și eu care credeam că mi-am pierdut din farmec.batting eyelashes

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Poate tocmai ti l-ai recuperat. Aveai nevoie doar de un sâcâitor.

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

laughing eram doar modesta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Acum ce faci, strici atmosfera?
Deja ieseau mexicani cu chitarele, de dupa draperii. Dar tu... Of!

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu mi plac mariachi. Sa îmi fie rușine laughing

| GoldenZenith explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Multumeeeeesc! Mi-ai omorât timpanele.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GoldenZenith):

Oricand!batting eyelashes
Ce vina am eu, ca-ti uiti volumul in pod?

| Drimmero a răspuns:

Pe mine de obicei ma atrag 'extremele', adica opusul cum s-ar zice a ceea ce sunt, dar nu se stie niciodata de unde-mi sare iepurele, nu pot sa bat in cuie asta...depinde de circumstante,, de conjunctura.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu ai nevoie de dublura. Exista pahare, lingurite, etc.winking

| Nemessys a răspuns:

Categoric... rolling on the floor)

| FaraNumePls a răspuns:

Da

| ShaOfHatred a răspuns:

Dap.Ar fi iubirea perfecta.

| syd a răspuns:

Nu?

| GoldenZenith explică (pentru syd):

Mă întrebi sau imi spui?

| syd a răspuns (pentru GoldenZenith):

Iti zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudata intrebare.

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Da, știu. Nici eu nu mă înțeleg câteodată laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O,nu! Asta in niciun caz!
Ma ingrozeste deja ideea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar mi-as dori sa am o relatie cu varianta mea masculina laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineînțeles.
Ar fi femeia "IDEALĂ"

| 393Dan a răspuns:

Nu inseamna asta ca va avea acelasi dna si sange care-l am eu? o.O

| GoldenZenith explică (pentru 393Dan):

Habar nu am laughing poate thinking

| 393Dan a răspuns (pentru GoldenZenith):

In acest caz desigur ca nu, insa chiar mi-ar fi interesant sa o cunosc si sa fim prieteni.

| GoldenZenith explică (pentru 393Dan):

laughing) ce romantic.

Răspuns utilizator avertizat
| Bernardus a răspuns:

La cum am stiu, am face sex cum ne-am intalni

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Ar fi prea perfect

| suntsuper a răspuns:

Nu. intr-o relatie consider ca cei 2 trebuie sa se completeze, nu sa fie la fel

| Axely a răspuns:

O da, mâr xDD