| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ar fi să alegeți o singură dorință care să vi se îndeplinească, acea dorință care ar fi?

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru gemeni6226):

Dar sunteți deja iubită. happy

| gemeni6226 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu ma refer la iubirea lui Dzeu ma refer la iubirea unui pamintean, da stiu ca acolo sus Dzeu ma iubeste dar tare m-as bucura sa-mi trimita un pamintean.

| Justme1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca-s ateu mai am vreun scop? laughing

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi da.Adica vrei si sanatate, si bani, si iubire, si fericire, liniște etc plus dorințele ce vin pe parcurs.Ca degeaba vreau eu doar bani daca peste o lună fac cancer și mor.

| StrongHeart a răspuns:

Sa fiu sanatos si sa fiu un om mai bun.

| acerr a răspuns:

Sa fiu sanatoasa eu si familia mea, animalele mele, si ceva noroc la bani

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti sigura ca majoritatea nu sunt doar in capul tau? Adica ipohondra

| Dddonkey a răspuns:

Ce vrea Dumnezeu ca el stie mai bine decat noi!

| SG1995 a răspuns:

Probabil să am o relație amoroasă stabilă care să nu sfârșească peste ani printr-un divorț dureros.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sa dispara EGOISMUL. Pur si simplu. De la asta s-ar rezolva majoritatea problemelor de pe planeta.

| Byb2001 a răspuns:

Sanatate

| TLF92 a răspuns:

Sa nu ma fi nascut vreodata sau sa fi luat nastere din alti parinti sa am o alta viata

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da, sunt sigură.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Wow, asta da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TLF92):

De ce spui asta? sad

| TLF92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pune-te in locul meu o zi, mai mult de 12 ani de zile fara sa fi sarutat sau sa fi tinut de mana o prietena si apoi sa dai un reply TARE NU

| Apokales a răspuns:

Sa fiu considerat, de catre intreaga lume, cel mai bun prieten. Asa voi obtine putere asupra pamantenilor si, desigur, foloase materiale. Voi primi atentie fara sa o cer, doar la un "oofff..." vor sari cateva milioane, chiar miliarde de oameni sa-mi faca pe plac. Sa ne imaginam o situatie in care cineva m-a suparat, desi asta ar fi improbabil pentru ca toti mi-ar face pe plac, dar poate spune unul o gluma proasta sau nu place mecla lui, atunci as apela la cei mai brutali si violenti oameni sa-l linseze pe fraier. Cate lucruri bune as face, cate lucruri bune.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa pot da timpul inapoi macar 10 ani, sa pot petrece mai mult timp cu cei dragi, pe care i-am pierdut.

| NLS a răspuns:

Nu pot spune ca am o dorinta anume.
Insa mi-as dori ca oamenii sa nu se mai manance intre ei, sa existe mai multa armonie, in aceasta viata care oricum e scurta si... trecatoare.