| DruggedCandy a întrebat:

Daca ar fi sa imi dai ceva de Craciun ce mi-ai darui?

Răspuns Câştigător
| Dιєиυтzα a răspuns:

Hm thinking M-ai intai, ca sa iti iau cadoul potrivit trebuie sa iti stiu gusturile, sa stiu totul despre tine.

Dar asa, fara a te cunoaste, ti-as darui o cutie mare de bomboane, un glob albastru personalizat, un aparat de fotografiat, unul modern, o fundita maaree, roz, urari, niste haine, si iubiiiree =p~.

Bye wave

5 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Ţi-aş dărui o carte sau o bluză şi o cutie cu bomboane.

Sărbători fericite!

| corolav a răspuns:

Ţi-aş dărui potcoava de argint de la copita renului Rudolf

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Spune-mi ce gusturi ai. Si dupa iti daruiesc cadoul.

| DruggedCandy explică:

Pai in primul rand nu suport rozul imi plac culorile negru alb si rosu imi plac mult hainele mai ales blugii, imi place sa ma machez de asemenea sunt foarte prietenoasa si sociabila daca mai aveti alte intrebari pentru a-mi oferi un cadou..."aci's disponibila" :8

| BuFurnica a răspuns:

Sincer? O cana super frumoasa cu motive de Craciun, o broasca testoasa, un pix personalizat si amuzant, un roman politist, o macheta super bine realizata a unei masinute si un aparat foto. Toate odata. SUnt darnica, asa-i?